Jestem fotografem...

... z wykształcenia

Choć uważam, że bycia dobrym fotografem nie można nauczyć się na kursie, w liceum plastycznym czy na wyższej uczelni, pewien poziom wiedzy i umiejętności dało mi jednak ukończenie kierunku fotografia na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. To solidne podstawy, które pozwalają mi łączyć sztukę z rzemiosłem.

... z wyboru

Od zawsze interesowały mnie intermedia. Praktyczne szlify w cyfrowej obróbce zdjęć – niezbędnej w wykonywanym przeze mnie zawodzie – zdobywałam przez wiele lat, pracując jako grafik w trójmiejskim wydawnictwie multimedialnym.  Jednak bez reszty pochłonęła mnie fotografia, stopniowo coraz mniej czasu pozostawiając na cokolwiek innego. Pasja ta zaowocowała setkami sesji uwiecznionych w kadrach milionów zdjęć.

... z powołania

Na planie zdjęciowym jestem w swoim żywiole – rozpiera mnie energia i kreatywność. Dzięki wrodzonym predyspozycjom komunikacyjnym oraz dużemu doświadczeniu w pracy nie tylko z profesjonalnymi modelami, ale przede wszystkim z osobami, które nie nawykły do pozowania, umiem szybko przełamywać lody i budować atmosferę twórczej swobody. Efekty widać na moich zdjęciach.